Yeni Web Sitemiz Guvenlikegitim.com Yayında

Silahlı özel güvenlik sınavı, silahsız özel güvenlik sınavlarına hazırlanan adaylarımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağını düşünerek www.guvenlikegitim.com web sitemizde temel eğitim yada yenileme eğitimi alan adaylarımız için farketmeksizin yüzlerce sorudan meydana gelen geniş kapsamlı sınav modülleri geliştirdik. Hepinize başarılar dileriz.

 

kogem hakkında

KARŞIYAKA Özel Güvenlik Eğitim Merkezi

Karşıyaka Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri  Ltd. Şti,  İzmir ili,  Karşıyaka ilçesi, Yalı Caddesinde,  İçişleri Bakanlığı onaylı 597 No’ lu  Özel Güvenlik  Faaliyet İzin belgesini  alarak  2008 yılında Özel Güvenlik Eğitimine başlamıştır. Karşıyaka Özel Güvenlik Eğitim Kurumu,  Karşıyaka ve çevre  ilçelerine hizmet amacıyla Karşıyaka’ da ilk ve tek eğitim kurumu olarak hizmete açılmıştır.

Misyonumuz; Özel Güvenlik Eğitimini her kursiyere açık, dürüst , sevecen ve saygılı bir yönetimle, uzman kadro, modern teçhizat ve nezih bir ortamda, en hesaplı ve kaliteli şekilde vermek, Türkiye ve İzmir ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz ; bu güne kadar mezun ettiğimiz kursiyer memnuniyetleridir.

 

Kurucumuz

H. Hakan MUKİYEN (Kurucu ve Yönetici)

1961 yılında İzmir’ de doğdu. İlk ve Orta öğreniminden sonra İzmir Atatürk Lisesini bitirerek  1978 yılında Hava Astsubay Okuluna girdi. Öğrenimini 1979 yılında okul birinciliği ile tamamladı. Türkiye’ nin çeşitli illerinde 25 yıl görev yaptı. 2003 yılında emekli oldu ve Özel Güvenlik sektörüne girdi. 2008 yılında Karşıyaka Özel Güvenlik Eğitim Kurumunu kurdu. İktisat mezunu olup halen Karşıyaka Özel Güvenlik Eğitim Kurumunun Kurucu ve Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Faaliyet İzin Belgemiz

kogem faaliyet izin belgesi


Online kayıt için alt kısmdaki linki tıkladığınızda açılan sayfaya adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
- 6 Fotoğraf
- 4 Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
- 1 İkametgah
- 1 Diploma Fotokopisi
- Sağlık Raporu


Sınav sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz
Eğitim ve sınav takvimine buradan ulaşabilirsiniz
Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi web sitesi
Sınav yerleri ve kimlik kartı sorgulaması için
Özel Güvenlik Çalışma İzin Belgesi (Kimliği) için İstenen Belgeler
Silahsız Kimlik Kartını Silahlı Kimlik Kartına Çevirme Belgeleri

Adres: Tuna Mh. Dr. Tibet Kızılcan Sk. No:28/A (Cumhuriyet İlköğretim Sokağı)
Telefon: (0232) 364 64 68 – 364 67 27
Faks: (0232) 364 67 27
E-posta: info@kogem.net

özel güvenlik eğitimi izmir, özel güvenlik kursu, güvenlik görevlisi eğitimi izmir

| izmir | izmir web tasarım | reklam izmir | google reklam